رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شورای خدوم نه حاشیه سازی میکند نه وارد حواشی میشود


24 دى, 1399 - 19:33 -- روابط عمومی2
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری:

شورای خدوم نه حاشیه سازی میکند نه وارد حواشی میشود

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گفت:شورای خدوم نه حاشیه سازی میکند نه وارد حواشی میشود

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

صالحی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین با حضور در جلسه شورای اسلامی شهر الوند ضمن تاکید بر اینکه جوانهای عزیز و آحاد مردم شهر باید طعم شیرین خدمات شورا و شهرداری را در کام خود حس کنند، خاطرنشان کرد: به عقیده بنده مسئولین شهری تا نفس دارند باید به مردم خدمت کرده و از هیچ کوششی در این راستا دریغ نکنند.

وی با بیان اینکه باید بین اعضای شورا مسابقه خدمتگزاری و خدمت ‌رسانی به مردم برقرار باشد، تصریح کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری مسئولین باید در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند و یک نهضت خدمت به مردم راه بیندازند.

صالحی در ادامه افزود: مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی باید جزو کسانی باشند که خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: خدمت‌ رسانی به مردم کار اصلی مسئولین است و بیشترین کسانی که خدمت باید متوجه آنها شود، مردم محروم، مظلوم و مستضعف جامعه‌ هستند.

به گفته این مقام مسئول شورا ها وقتی خادم مردم هستند که از حاشیه سازی و حواشی بدور باشند و دلسوزانه و خالصانه برای رفع مشکلات حاد جامعه و شهروندان تلاش مجدانه کنند.

وی در ادامه افزود:شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر در پایان دوره پنجم اجرای پروژه های عمرانی مورد نیاز شهروندان را در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به آنها در الویت تنظیم و تدوین بودجه قرار دهند. 

وی در پایان خواستار تصویب بودجه و تعرفه عوارض واقعی و متوازن با توجه به شرایط اقتصادی کنونی شد و بر تصویب آن در مهلت قانونی آن تاکید نمود.