رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بخشنامه الزام شهرداریهای استان به تامین نیازهای خود از تولیدات داخلی کشور ابلاغ گردید


13 ارديبهشت, 1399 - 13:44 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل دفتر امورشهری و شوراها :

بخشنامه الزام شهرداریهای استان به تامین نیازهای خود از تولیدات داخلی کشور ابلاغ گردید

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها خبر داد: در راستای سال جهش تولید بخشنامه الزام شهرداریهای استان به تامین نیازهای خود از تولیدات داخلی کشور ابلاغ گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

صالحی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خبر داد: به منظور تحقق نامگذاری سال جاری به نام جهش تولید بخشنامه ای جهت الزام شهرداریهای استان برای استفاده از تولیدات داخل ابلاغ گردید.
صالحی در ادامه افزود:نامگذاریهای یک دهه اخیر از سوی مقام معظم رهبری ،حاکی از اهمیت مولفه های حوزه اقتصاد خصوصا تولید به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور است .وی با بیان اینکه شهرداریها می توانند با برنامه ریزی درست زمینه جهش تولید را فراهم نمایند افزود: در راستای اجرایی نمودن و عینیت بخشیدن شعار سال و با هدف حمایت از تولید کالای ایرانی و نگاه به داخل برای نیل به رونق اقتصاد ملی به تمامی شهرداریها ابلاغ گردید جهت تهیه و تامین کلیه اقلام مصرفی ملزومات و تجهیزات،ماشین آلات سبک و سنگین ،سواری و... صرفابه خریداری محصولات تولید داخل اقدام نمایند.
وی با بیان اینکه شهرداریها با عملکرد خود می توانند مردم را به سمت تلاش برای جهش و رونق تولید سوق دهند افزود:یکی از مهم ترین مصرف کنندگان محصولات مختلف در شهرهای کشور شهرداریها هستند لذا این دستگاه باید نیازهای خود را در اجرای پروژه های گوناگون از کالاهای ایرانی تامین نماید تا شاهد جهش رونق تولیدات داخلی باشیم.