رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مجموعه مدیریت شهری آمادگی لازم را برای مشارکت شهروندان در سال جهش تولید را دارد


10 ارديبهشت, 1399 - 14:22 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل دفتر امورشهری و شوراها :

مجموعه مدیریت شهری آمادگی لازم را برای مشارکت شهروندان در سال جهش تولید را دارد

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها گفت: مجموعه مدیریت شهری استان آمادگی لازم برای فراهم نمودن مشارکت شهروندان در راستای سال جهش تولید را دارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

صالحی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران کل امور شهری و شوراهای سراسر کشوربیان داشت: مجموعه مدیریت شهری استان قزوین آمادگی لازم را برای فراهم نمودن مشارکت شهروندان در راستای سال جهش تولید را دارد.

نشست مدیران کل دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری سراسر کشور و معاونین و مدیران سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با موضوع تبین برنامه های سال 1399 مجموعه مدیریت شهری،شعار سال و اقدامات موثر در جلوگیری و مقابله با ویروس کرونا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید. 
در این جلسه صالحی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ضمن تشریح عملکرد حوزه مدیریت شهری استان در مقابله با ویروس کروناعملکرد سال 1398 ، برنامه های سال 1399 را برای مدیران سازمان شهرداریها و دهیاری کشور تبین نمود.

صالحی در ادامه افزود: با توجه به نام گذاری سال 1399 از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام جهش تولید تحقق این امر در شهرداریها در اموری مانند توسعه غیر مستقیم کسب و کار های خرد شهری ،استفاده از ظرفیت مراکز آموزش عالی و بخش خصوصی در آموزش توسعه کسب و کارهای کوچک ، جدید و کارآفرینی،تسهیل فرایندهای جذب سرمایه گذار ،ساماندهی بازارچه های محلی،خرید لوازم مورد نیاز از تولید داخل و.... امکان پذیر می باشد.


وی در پایان با تاکید برپیگیری موضوع دولت الکترونیک در شهرداریها افزود:با توجه به شرایط کنونی، مجموعه مدیریت شهری در سالجاری مکلف هستند زیرساختهای لازم را در جهت الکترونیکی کردن امور و پیاده سازی آن آماده نمایند تا مراجعه حضوری شهروندان کمتر شده و این مهم گامی مثبت در جهت خدمت رسانی به شهروندان در حوزه های مختلف  می باشد.