رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

همکاری مردم فهیم شهرهای استان در روز طبیعت بی نظیر بود


14 فروردين, 1399 - 13:49 -- روابط عمومی ۲
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها :

همکاری مردم فهیم شهرهای استان در روز طبیعت بی نظیر بود

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری قزوین گفت:همکاری مردم فهیم شهرهای استان در موضوع فاصله گذاری اجتماعی در ایام مقابله با ویروس کرونا بخصوص در روز طبیعت بی نظیر وقابل تحسین بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مصطفی صالحی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها  استانداری قزوین گفت:همکاری مردم فهیم شهرهای استان در موضوع  فاصله گذاری اجتماعی در ایام مقابله با ویروس کرونا بخصوص در روز طبیعت بی نظیر وقابل تحسین بود.
وی با اشاره به ارسال ابلاغیه ها و دستورالعمل های مرتبط در خصوص تعطیلی بوستانها و پارک های شهری  و تفرج گاه ها طی هفته جاری به شهرداریهای استان،عملکرد و اقدامات شهرداریها و مشارکت مردم در طی روز سیزدهم فروردین(روز طبیعت) را مطلوب و مناسب دانست.

صالحی اظهار کرد: به منظور حفظ سلامت شهروندان  عزیز و کنترل و پیشگیری از  ویروس کرونا،   پس از تصمیمات ستاد مقابله با بیماری کرونا مبنی بر  کاهش حداکثری حضور مردم در اماکن و فضاهای عمومی شهرها خصوصادر روز طبیعت وتعطیلی بوستانها و پارک ها و تفرج گاه ها  و مکانهای گردشگری در روز مذکور ، اقدامات لازم با هماهنگی های دستگاهای مربوطه از سوی شهرداریهای استان انجام گردید.
وی در ادامه افزود: برای قطع زنجیره انتشار و شیوع بیماری، خوشبختانه شهروندان  در روز طبیعت ضمن درک شرایط فعلی و حمایت از طرح فاصله‌گذاری اجتماعی،همکاری مطلوبی با دستگاههای زیربط انجام دادند. وی  ضمن قدردانی از خدمات شبانه روزی و صادقانه  پرسنل خدوم شهرداریها ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر های استان از ابتدای شروع مبارزه تاکنون ابراز امیدواری کرد با استمرارحمایت شهروندان بتوانیم با همکاری دسته جمعی شاهد رفع این بلا  باشیم.