رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کسب رتبه برتر دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین در کشور


22 خرداد, 1398 - 15:21 -- روابط عمومی2

کسب رتبه برتر دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین در کشور

برای سومین دوره متوالی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین به عنوان دفتر امور روستایی و شوراهای برتر کشور انتخاب شد. ‍

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

برای سومین دوره متوالی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین به عنوان دفتر امور روستایی و شوراهای برتر کشور انتخاب شد.
 بر اساس ارزیابی انجام شده توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در رابطه با عملکرد دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور در خرداد ماه سال جاری، برای سومین دوره متوالی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین موفق به کسب رتبه برتر شد.
در بخشی از لوح تقدیر که توسط مهدی جمالی نژاد، معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور به اکرم نجفی، مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری قزوین اهداشده، آمده است:
مدیر کل محترم دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین، توفیق و همت والایتان در پیشبرد اهداف مدیریت روستایی، خلاقیت و نوآوری و جدیت در انجام امور محوله و همچنین تعامل سازنده جنابعالی و مجموعه تحت مدیریت با حوزه معاونت امور دهیاریها را ارج نهاده و انتخاب شایسته آن دفتر را به عنوان دفتر امور روستایی و شوراهای برتر تبریک عرض می‌نمایم.
گفتنی است؛ 97.6 درصد جمعیت روستایی استان قزوین تحت پوشش نهاد دهیاری بوده و از خدمات و اعتبارات دهیاری‌ها بهره مند می‌شوند.